PARTUTOVICKÝ VŠEZNÁLEK

27.09.2014 16:56

Dámský spolek Partutovice si Vás tímto dovoluje pozvat na již IV. ročník branného závodu

PARTUTOVICKÝ   VŠEZNÁLEK

který se pořádá dne 27.9.2014 v na území obce Partutovice.

Závod je určen pro děti od 1. do 6. třídy základní školy.

Prezentace družstev bude probíhat od 13.00 hod. do 13.30 hod. na autobusové točně na horním konci obce. ( u hřbitova)

Trasa závodu je dlouhá cca 2,5 km. Na trať, která je v terénu dobře vyznačena vyrážejí  čtyřčlenná družstva, s jedním dospělým - vedoucím. V určených místech jsou kontrolní stanoviště, kde družstva plní úkoly. Soutěžící si vyzkouší svou dovednost a šikovnost, např. v hodu na cíl, ve střelbě ze vzduchovky, přechod po laně atd.. A také své znalosti z přírody jako je zacházení s buzolou, myslivost, včelařství a zdravověda aj. Na závěr si vyzkouší i dopravní hřiště. Otázky pro soutěžící jsou vypracovány tak, aby odpovídaly znalostem žáků základní školy.

Cíl závodu je na hřišti V hliníkách, kde bude vyhlášení výsledků a ocenění vítězů. Jelikož je to závod pro děti , tak i ti co nebudou na stupních vítězů dostanou nějakou pozornost. Tady na hřišti bude zajištěno i občerstvení.

Těšíme se na Vaši účast.

Dámský spolek Partutovice

Branný závod 2014.pdf (1,8 MB)